Участь у 22-му Міжнародному молодіжному форумі «Радіоелектроніка і Молодь в ХХІ столітті»

В рамках 22-го Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка і Молодь в ХХІ столітті»  з 17 по 19 квітня 2018 року на кафедрі інфокомунікаційної інженерії було проведено конференцію «Перспективи розвитку інфокомунікацій та інформаційно-вимірювальних технологій» за напрямками «Проблеми інфотелекомунікацій» та «Управління інформаційною безпекою».

Під час проведення конференції доповіли більш ніж 45 студентів, аспірантів та молодих вчених, які презентували свої наукові результати як українською, так і англійською мовами. Різноманітність та актуальність доповідей, цікаві питання та жвава дискусія створили незабутнє враження та для багатьох учасників стали поштовхом для подальших наукових досліджень в галузі інфокомунікацій та кібербезпеки. Завершенням конференції стала церемонія нагородження учасників дипломами, грамотами та сертифікатами про участь. 

Read more...

Участь у 14-й Міжнародній конференції IEEE TCSET'2018

Шановні колеги, в смт Славське (Львівська область) в період з 20 по 24 лютого 2018 року відбулася 14-а Міжнародна конференція IEEE 14th International Conference on Advanced Trends in Radioelectronics, Telecommunications and Computer Engineering 2018, організована Національним університетом «Львівська політехніка». Традиційно в роботі конференції активну участь взяла делегація від кафедри інфокомунікаційної інженерії ХНУРЕ як з секційними доповідями, так і з постерними:

1. Oleksandr Lemeshko, Oksana Yevsieieva and Maryna Yevdokymenko (Ukraine) "Tensor Flow-Based Model of Quality of Experience Routing".

2. Oleksandr Lemeshko and Oleksandra Yeremenko (Ukraine) "Linear Optimization Model of MPLS Traffic Engineering Fast ReRoute for Link, Node, and Bandwidth Protection".

3. Oleksandr Lemeshko, Olena Nevzorova and Ahmad Hailan (Ukraine, Iraq) "Hierarchical method of routing and resource allocation in DiffServTE Network".

Read more...

14-а Міжнародна наукова конференція "The experience of designing and application of CAD systems in microelectronics" CADSM`2017

Шановні колеги! У період з 21 по 25 лютого 2017 року відбулася 14-а Міжнародна наукова конференція "The experience of designing and application of CAD systems in microelectronics" - CADSM'2017, яка традиційно проводиться в мальовничому куточку Закарпаття, в с. Поляна (Свалява). Організатор конференції: Національний університет "Львівська політехніка". Тематика конференції пов'язана з проблемами оптимізації технологічних процесів виробництва, розвитку моделей і методів проектування пристроїв мікроелектроніки і технічних систем.

 

Read more...

V-а Міжнародна науково-практична конференція “Фізико-технологічні проблеми передавання, оброблення та зберігання інформації в інфокомунікаційних системах”, м. Чернівці

Chernivtsi2016Шановні колеги, з 3 по 5 листопада 2016 року в м. Чернівці на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулась V-а Міжнародна науково-практична конференція “Фізико-технологічні проблеми передавання, оброблення та зберігання інформації в інфокомунікаційних системах”. Цього року конференцію відвідало дуже широке коло провідних вчених в області радіотехніки, телекомунікацій та кібербезпеки з таких університетів, як Національний університет «Львівська Політехніка», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Харківський національний університет радіоелектроніки, Державний університет телекомунікацій та ін. 

Read more...

Сотрудники кафедры приняли участие в работе Международной IEEE конференции TCSET'2016

В период с 23 по 26 февраля 2016 года в п.г.т. Славское Львовской области (Украина) состоялась 13-я Международная научно-техническая конференция "Современные проблемы радиоэлектроники, телекоммуникаций и компьютерной инженерии" – TCSET'2016 (13th International Conference on Modern Problems of Radio Engineering, Telecommunications and Computer Science).Наша кафедра подала на эту рейтинговую конференцию 11 докладов, в т.ч. один пленарный. В рамках конференции была организована работа 12 основных секций телекоммуникационной, радиотехнической и компьютерной направленности. В ней приняли участие ученые разных стран мира, среди которых Германия, Польша, Украина, Россия, Ирак, Марокко, Сирия и др.

Read more...

Соціальні мережі

Контакти

Харківський національний університет радіоелектроніки, кафедра інфокомунікаційної інженерії

home Адреса: 61166, Україна, м Харків, пр. Науки 14, головний корпус, 3 поверх, кім. 304

phone Телефон: +38057-702-13-20

email Email: d_ts@nure.ua